«Вода Чернівці» - це інформаційний портал.

ПРОЦЕС АНАЛІЗУ ВОДИ

Людський організм на 70% складається з води. Підтримання такого балансу важливе для нормального функціонування всіх систем і процесів життєдіяльності. Та не вся вода, що Ви вживаєте, є безпечною для Вас. Саме тому аналіз води – необхідний етап на шляху до міцного здоров`я та чудового самопочуття.

 

 

1
Перший етап: ЗАМОВТЕ АНАЛІЗ ВАШОЇ ВОДИ НА САЙТІ
 
Якщо Ви бажаєте перевірити стан Вашої води, введіть свої контактні дані (а саме: прізвище та ім`я, а також дійсний номер телефону) у форму зворотного зв`язку. Після цього, з Вами зв`яжеться наш представник, щоб обговорити всі деталі.

ЗАМОВИТИ АНАЛІЗ ВАШОЇ ВОДИ

  

2
Другий етап: ЗАБІР ВОДИ ДЛЯ АНАЛІЗУ
 
Протягом кількох днів з моменту оформлення замовлення, до Вас завітає наш фахівець, у попередньо обговорений час та місце, для того щоб зібрати всі необхідні зразки води, щоб повноцінно провести аналіз Вашої води.

дивитись карту якості води

   

3
Третій етап: ДІЗНАЙТЕСЬ РЕЗУЛЬТАТИ АНАЛІЗУ СВОЄЇ ВОДИ
 
Після проведення аналізу стану води, Ви матимете можливість отримати результати дослідження у зручному для Вас форматі. Для цього достатньо ввести свій номер телефону і скачати документ, що міститиме детальний аналіз якості води.

ВИ ВЖЕ ЗАМОВЛЯЛИ АНАЛІЗ?

 
Якщо Ви знаєте яку воду споживаєте, то можете вберегти себе від багатьох хвороб. Адже за даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, близько 80 відсотків захворювань людини зумовлені саме вживанням неякісної води. Хіба цієї статистики не достатньо щоб замовити аналіз води прямо зараз?

замовити аналіз води прямо зараз